דף פתיחה

מיסוי אמריקאי לאזרחים המתגוררים בישראל

כללי המשחק השתנו מאוד בכל הנוגע לאכיפה של רשויות המס בארה"ב  את חובתם של אזרחים אמריקאים הגרים מחוץ לארה"ב להגיש את דוחות המס בארה"ב ולדווח על חשבונות בנק בישראל שבבעלותם במסגרת חוק המיסוי האמריקאי.

החל משנת 2013 בהתאם לחוק (Foreign Account Tax compliance act )-Fatca הבנקים בישראל מחוייבים בדיווח על חשבונות הבנק של כל אזרח אמריקאי לרשויות המס בארה"ב.

כל זאת בנוסף לעבודה משותפת של ה-IRS עם רשות המס הישראלית מתוקף האמנה לאיתור אזרחים אמריקאים שלא מילאו את חובתם  בדבר הגשת דוחות כנדרש עפ"י החוק האמריקאי.

עבודה משותפת זו קיבלה תוקף נוסף לאחר חתימת רשות מס הכנסה בישראל  בשנת 2014 על חוק FATCA עם רשות המס האמריקאית.

אותם אזרחים אמריקאים אשר הניחו כי הם יכולים  להשאר "מתחת לרדאר" בשל המרחק הגאוגרפי מארה"ב ולא להגיש את דוח המס ואת ההצהרה על חשבונות הבנק מתוך הנחה מוטעית שאין ל-IRS  את האמצעים/הרצון לאכוף חובה זאת, עלולים למצוא עצמם בסיטואציה מאוד בעייתית שכן העונשים הקבועים בחוק על אי דיווח הינם קנסות כספיים מ-$10000 לשנה עבור כל חשבון שלא דווח ועד 50% מגובה החשבון שלכם. יתרה מזאת, אי-דיווח יכול להיחשב בסיטואציות מסוימות כעבירה פלילית.

עם יותר מ-5000 לקוחות מרוצים ממגוון מגזרי האוכלוסיה בשנה האחרונה חברתנו תמשיך לסייע לכל אחד ואחת מלקוחותינו במיקסום זכויותיו בבד בבד עם עמידה בחוקי המס שנקהעו על ידי רשות המס האמריקאית.

חברת Virtue Tax מתמחה במיסוי אמריקאי ובהגשת Tax returns אישיים הכוללים את הטפסים הבאים:

  Arrow   1040 –  Individual tax return for US citizens

  Arrow  Individual tax return for non-resident aliens  -  1040NR

  Arrow  Application for Individual Taxpayer Identification Number – W-7

  Arrow  706/709 - Estate and Gift tax returns 

  Arrow 1065 -  Partnership tax return

חברת Virtue tax מתמחה במיסוי אמריקאי ובהגשת הדוחות לצורך דיווחים על חשבונות פיננסיים המוחזקים בישראל הכוללים את הטפסים הבאים:

  Arrow  Report of foreign bank and financial accounts - 114

  Arrow 8938 - Statement of Specified Foreign Financial Assets

 לכל שאלה נוספת ניתן לפנות  בשעות פעילות המשרד בין השעות  8:30-18:00 ונשמח לעמוד לשירותך בכל נושא הנכלל בשירותינו.

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ מס ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית.אין להעתיק או לעשות כל שימוש בתכני האתר לכל מטרה אחרת מלבד שימוש פרטי, לא מסחרי, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מבעלי virtue tax.

 

 

Virtue tax ltd
Mobile phone: 054-7299749
Office: 072-2520100
Fax: 077-4448773