גילוי מרצון-יישור קו דיווחי מס קודמים באמצעות Streamline procedure

 

 הגשה באמצעות תוכנית גילוי מרצון עבור אזרחים אמריקאים המתגוררים בישראל- Streamline procedure

לאורך השנים האחרונות, רשות המסים האמריקאית (IRS) הוציאה לפועל שורת מהלכים שמטרתם הינה הגברת האכיפה ביישום חוקי דיווחי המס הנדרשים מאזרחים אמריקאים, כפי שבאה לידי ביטוי בחוק FATCA (Foreign Accounts Tax Compliance Act).

כיום, ה-IRS מפעילה תוכנית גילוי מרצון (Streamlined procedure) עבור אזרחים אמריקאים המתגוררים מחוץ לתחומי ארצות הברית, במסגרת מדיניותה המנסה לסייע להם "ליישר קו" עם חובת הגשת דוחות המס שלהם – מבלי לספוג קנסות או עונשים כלשהם.

במסגרת התוכנית, יש לבצע את הדיווחים הבאים:

  1. דוח מס (Tax return): דיווח רטרואקטיבי של 3 שנים (2016-2018), הכולל את נתוני ההכנסות של מגיש/י הדוח לכל אחת משנות הדיווח.

  2. דיווח חשבונות (FBAR): דיווח רטרואקטיבי של 6 שנים (2013-2018), הכולל את נתוני החשבונות של מגיש/י הדוח לכל אחת משנות הדיווח.

  3. תצהיר תום-לב (Certification by U.S. Person Residing Outside of the United States for Streamlined Foreign Offshore Procedures): טופס מספר 14653 .

היתרונות בכניסה לתוכנית הגילוי מרצון:

  1. הימנעות מקנסות/עונשים: הגשה מאוחרת של דוחות המס שלא דרך התוכנית עשויה להוביל להטלת קנסות/עונשים על מגיש/י הדוח. לעומת זאת, הגשת הדוחות דרך התוכנית מונעת את הטלתם.

  2. מניעת סיכון להגדרתך כעבריין מס: ובכך, סיכול האפשרות של הטלת קנסות דרקוניים העלולים לחול עליך עקב אי-דיווח בהתאם לחוק.

  3. חסכון כספי: המחיר עבור כניסה לתוכנית והגשת הדיווחים הנדרשים נמוך משמעותית בשל הגשה מרוכזת של כלל הדוחות.

  4. יישוב חשבונך עם ה-IRS: אם לא מילאת את חובתך בעבר בהגשת דוחות המס, ההגשה דרך התוכנית הינה הזדמנותשניתן לנצל על מנת "ליישר קו" עם שלטונות המס.

  5. הקלות משמעותיות שביצעה רשות המס האמריקאית בכניסה לתוכנית עבור אזרחים אמריקאים המתגוררים מחוץ לתחומי ארה"ב.

לידיעתך:

1. הגשה מוצלחת לכל לקוחותינו : במהלך השנה החולפת, ביצעה חברתנו הגשה דוחות מס עבור מעל 1,200 לקוחות במסגרת התוכנית לגילוי מרצון. כולם, ללא יוצא מן הכלל, התקבלו לתוכנית ו"יישרו קו" באופן מוצלח וסופי עם רשויות המס בארצות הברית, ללא קנסות או עונשים.

2. הצעת מחיר תחרותית לקהל לקוחותינו - מנסיוננו , הצעת המחיר ללקוחותינו נמוכה משמעותית ממרבית נתוני השירות בישראל.

לצורך קביעת זכאותכם וכניסה לתוכנית גילוי מרצון וקבלת מידע נוסף אנו ממליצים  ליצור עימנו קשר בשעות פעילות המשרד בין השעות 8:30-18:00 ונציגינו ישמחו לעזור.

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ מס ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית.אין להעתיק או לעשות כל שימוש בתכני האתר לכל מטרה אחרת מלבד שימוש פרטי, לא מסחרי, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מבעלי virtue tax.

 

 

 

Virtue tax ltd
Mobile phone: 054-7299749
Office: 072-2520100
Fax: 077-4448773