דף פתיחה

החזר שכר לימוד לסטודנטים אמריקאים- American opportunity tax credit

חברת Virtue Tax היא נותנת השירות המנוסה והמקצועית ביותר בתחום החזרי שכר לימוד לסטודנטים אמריקאים.פעילות הקבוצה הביאה לקבלת החזרים בפועל על ידי אלפי סטודנטים במהלך חמשת השנים האחרונות.

Virtue tax פעלה ותמשיך לפעול במספר מישורים על מנת לסייע למספר רב ככל האפשר של סטודנטים בעלי אזרחות אמריקאית לממש את החזר שכר הלימוד שלהם :

1. שיתוף פעולה עם אגודות הסטודנטים ברחבי הארץ לצורך קידום הפרויקט והעלאת המודעות בקרב סטודנטים בעלי אזרחות אמריקאית בדבר זכאותם.

2. המשך קיום הרצאות באוניברסיטאות הכוללות  אספקת מידע מקיף בדבר זכויות וחובות של אזרחים אמריקאים המתגוררים מחוץ לגבולות ארה"ב בדגש על ה-American opportunity credit.

3. שיתוף פעולה תקשורתי לצורך הפצת המידע לציבור, בדיוק  כפי שנעשה בכתבה ששודרה במהדורת החדשות המרכזית בערוץ  2  בדבר פעילות הפרויקט. ראוי  לציין כי גם הסטודנט המתראיין בכתבה ( בדומה לאלפי סטודנטים  אחרים ברחבי הארץ ) מימש את מלוא זכאותו  להחזרי שכ"ל במהלך ארבעת השנים האחרונות באמצעות שירותינו .

4. מאמץ ללא פשרות  לקבלת החזרים מוצלחת לאלפי סטודנטים ברחבי הארץ והוכחת זכאותם לרשויות המס בארה"ב גם  במקרים המאותגרים ע"י הרשויות.

 

Virtue tax ltd
Mobile phone: 054-7299749
Office: 072-2520100
Fax: 077-4448773