יתרונות וסיכונים של אזרחי ארה"ב בתחום המיסוי

 

כאזרחים אמריקאים וישראלים המתגוררים בישראל, אנו חשופים ליתרונות ולחסרונות בהבדלי המיסוי בין ארה"ב לישראל בהתאם לסוגי הכנסה שונים.

מצד אחד, בתור אזרחי ארה"ב בעלי Social security number,  עולם השקעות נרחב פתוח בפניכם בארה"ב ויש באפשרותכם לנצל את הבדלי המיסוי בין המדינות על מנת שתוכלו להרוויח יותר על כל השקעה שאתם מבצעים.

מצד שני,  עליכם להיזהר מאותם סוגי הכנסה בהם אתם עלולים למצוא  עצמכם חייבים מס בארה"ב.

לידיעתכם :  האמנה בין ישראל לארה"ב קובעת כי במידה והמס המוטל עליכם בישראל עבור סוג הכנסה מסוים נמוך מזה הקבוע בארה"ב, יהיה  עליכם לשלם את ההפרש במיסוי בין המדינות.

מטרתנו היא לספק את הכלים שיאפשרו לכם לקבל החלטה מבוססת-ידע היכן כדאי יותר להשקיע בהתאם לסוג ההכנסה? ממה יש "להיזהר"? ואיך לבצע תיכנון מס מוקדם לצורך הימנעות מתשלום כפל-מס?

 

 אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ מס ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית.אין להעתיק או לעשות כל שימוש בתכני האתר לכל מטרה אחרת מלבד שימוש פרטי, לא מסחרי, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מבעלי virtue tax.

Virtue tax ltd
Mobile phone: 054-7299749
Office: 072-2520100
Fax: 077-4448773