מושגי יסוד לצורך הבנת טבלאות השוואות המיסוי

מושגי יסוד לצורך הבנת הטבלה:

1. נתוני הטבלה מתייחסים לשנת המס 2012 בלבד.

Taxable income.2: הכנסה חייבת במס . החוק בארה"ב קובע שיעורי הכנסה מינימליים שאינם חייבים במס ונקבעים בהתאם למצב המשפחתי וכמות ה dependents שמופיעים בדוח המס האישי שלכם  ( Personal exemption+ standard deduction ).

לפיכך סכומים אלו משתנים בהתאם למצבו האישי של כל אחד ואחת מכם.

לדוגמא : אם בסוף שנת 2013 הייתם רווקים, ללא נתמכים, במידה והכנסתכם לצורכי מס הייתה נמוכה מ- $10000, הכנסה זו לא תהיה חייבת במס ולא תחושב כ-Taxable income  .

Arrow  הגדרה זו מכילה בתוכה גם את היתרון הראשון והמשמעותי ביותר עבורכם. בשל העובדה שלרובכם המכריע כלל אין חבות מס  בארה"ב על הכנסתכם מישראל בשל האמנה,כל הכנסה בארה"ב שתפיקו באפיקי ההשקעה השונים שתהיה מתחת ל-Taxable income תהיה ללא חבות מס כלל!

לדוגמא: במידה ועל רווחי הון בארץ של $10000הייתם משלמים כ-10,000 ש"ח מס ( 25% מיסוי עבור סוג הכנסה זה),בארה"ב על אותו סוג הכנסה לא הייתם חייבים במס כלל!.

2. Ordinary income : הכנסה שרמת המיסוי עבורה פרוגרסיבית ונקבעת על פי מדרגות המס הבאות

3. ישנם סוגי הכנסה שונים שאחוז המיסוי עליהם נקבע על פי קריטריונים שונים, ומורכבים מדי מכדי להביאם בטבלה הבאה. מתוך רצון לפשט את הנושא באותם מקרים, החלטנו לציין את רמת המיסוי הסבירה אשר בדרך כלל נקבעת.

4. לצורך קביעת רמת מיסוי מדויקת ניתן להיכנס ללינקים שמצורפים כנספחים בטבלה.

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ מס ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית.אין להעתיק או לעשות כל שימוש בתכני האתר לכל מטרה אחרת מלבד שימוש פרטי, לא מסחרי, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מבעלי virtue tax.

Virtue tax ltd
Mobile phone: 054-7299749
Office: 072-2520100
Fax: 077-4448773