לקוחות מספרים

קפיטליס השקעות נדל"ן

קפיטליס הינה חברה יזמית, מבצעת ומתמחה בהשקעות נדל"ן בארה"ב מזה כ- 8 שנים. מחזיקה ומנהלת בתיק פורטפוליו של מאות נכסים פרטיים ומסחריים תוך התמקדות באזור פלורידה. כחלק משירותי החברה אנחנו מאתרים הזדמנויות השקעה ייחודיות ואיכותיות, פועלים בשקיפות ומלווים מאות משקיעים
שהשקיעו דרכינו לאורך השנים. צוות קפיטליס מתנהל 24/7 מול צוות מקצועי ובעל ניסיון רב הנמצא מעבר לים, הכולל גם מתווכים, מנהלי נכסים, מנהלי פרויקטים, קבלנים, ועוד.
במסגרת שירותינו אנו נעזרים בחברת VIRTUE TAX לכל עניין המיסוי בארה"ב, הכוללים הגשת דו"חות לרשויות המס האמריקאיות, ייעוץ והבהרות על מילוי טפסים ובעיקר מענה מהיר ומסביר פנים על כל שאלה. לאורך השנים עבדנו עם מספר חברות שסיפקו לנו שירותי ראיית חשבון בארה"ב ובשנתיים האחרונות אנחנו עובדים אך ורק עם רו"ח ארז שחם וצוות משרדו המנוסה והשירותי.
הפניית משקיעים שלנו ומכרים לקבלת שירות בחברת VIRTUE TAX נעשית מתוך ידיעה ברורה שיתקבל מענה מקצועי ויעיל תוך זמן קצר.
קפיטליס תמשיך להתנהל מול חברת VIRTUE TAX ותמשיך להמליץ על שירותיהם.

שון בלוק - מנכ"ל קפיטליס השקעות נדל"ן

PROFIMEX - השקעות נדל"ן

פרופימקס עוסקת בהשקעות נדל"ן בחו"ל מזה 18 שנים, ובמסגרת זו, משרתת משקיעים פרטיים ומוסדיים, שהשתתפו עמנו ועם שותפינו במאות השקעות שונות, בתיק השקעות בשווי של למעלה מ- 45 מיליארד דולר, הכולל למעלה מ- 3,000 נכסים, עשרות אלפי יחידות דיור להשכרה, בעיקר בארה"ב ובמערב אירופה.
משקיעים בנכסים והשקעות בארה"ב מחויבים להגיש דו"חות לרשויות המס האמריקאיות, דבר שמרתיע משקיעים רבים, לעיתים עד כדי הימנעות מהשקעה במדינות ארה"ב.
חלק ממשקיעינו מגישים דו"חות לרשויות המס בארה"ב מזה שנים, וחלקם מתחילים בדיווח רק לאחר ההשקעה עמנו. לאור ניסיון מצוין של משקיעינו עם ארז והחברה שהקים - VIRTUE TAX , אנו מפנים אליהם משקיעים נוספים לקבל שירותים אלו, מתוך ידיעה ברורה כי המשקיע יקבל טיפול יעיל, מקצועי ואיכותי.
נכון להיום VIRTUE TAX משרתת כ- 200 ממשקיעינו, והתגובות שאנו מקבלים מהם לגבי השירות שהם מקבלים חיוביות ללא יוצא מן הכלל. לפיכך, אנו ממשיכים להמליץ בחום על שירותיהם.

אלחנן רוזנהיים - מנהל כללי פרופימקס בע"מ
רחוב זרחין 10, ת.ד 1155, רעננה 4310101
טלפון: 09-7774444

בוליגו השקעות נדל"ן

בוליגו קפיטל עוסקת בהשקעות נדל"ן בחו"ל מאז שנת 2012, ומובילה שותפויות השקעה בנדל"ן בארצות הברית.
משקיעים ישראלים אשר משקיעים עם בוליגו בארה"ב, נדרשים להגיש דוחות מס בארה"ב מידי שנה, ונעזרים לשם כך ברואה חשבון או יועץ מס.
VIRTUE TAX משרתת רבים מהמשקיעים שלנו בנושא הגשת דוחות מס בארה"ב, ועושה זאת באחריות, במסירות ובהצלחה. התגובות שאנו מקבלים ממשקיעים שלנו אשר נעזרים בשירותי VIRTUE TAX הן חיוביות, והמשקיעים שבעי רצון מהשירות שהם מקבלים.

איתי גורן - מנכ"ל בוליגו קפיטל בע"מ
03-575-5406

השקעות נדל"ן - ABC CAPITAL

חברתנו, ABC CAPITAL INVESTMENTS LLC, מתמחה בהשקעות נדל"ן עבור משקיעים מקומיים ובין-לאומיים, תוך התמקדות בנכסים הממוקמים באזורי המגורים של פילדלפיה בארה"ב.
באמצעות שירותינו הייחודיים, השקיעה קהילת לקוחותינו הפרושה על פני 22 מדינות ביבשות השונות, ברכישה והשכרה של למעלה מ-1500 נכסים המניבים תשואה כספית יציבה ורווחית. פעילותינו העסקית כוללת גם ניהול, תחזוקה ושיקום של מאות מבנים, ומכירה של עשרות נכסים בכל חודש. פעילות זו מתבצעת באמצעות צוות של יותר מ-30 עובדים במשרה מלאה, החולשים על פעילות של למעלה מ-450 קבלנים אשר מועסקים בלעדית על ידי החברה.
במסגרת מאמצינו להבטיח תמיכה הולמת ללקוחותינו בתחום המיסוי בארה"ב, פנינו לפני כשנתיים לחברת וירטוטקס המתמחה בייעוץ ובהגשת דוחות מס לארה"ב. פניה זו נעשתה עקב המלצות גורפות של רבים מלקוחותינו ולאחר תלונות לקוחות אחרים על איכות שירות ירודה ו/או מחירים גבוהים בהם נתקלו מצד חברות אחרות הפועלות בענף במיסוי בארה"ב.
נכון להיום מספקת חברת VIRTUE TAX את שורותיה המיסויים לכ-150 ממשקיעי חברתנו. כאמור, מעקב שניהלנו אחר שביעות רצונם של לקוחותינו שבחרו בשירותי וירטוטקס גילה לנו כי כולם, ללא יוצא מן הכלל, קיבלו שירות מעולה, מיידי ובמחירים תחרותיים.
אי לכך, החל משנת המס 2016 המלצנו לכל לקוחותינו לעבור לשירותי חברת VIRTUE TAX וממליצים בחום על שורותיהם.

ירון זר, מנכ"ל ABC השקעות נדל"ן
ספיר 8 , נס ציונה
072-2210772

איילה א.

הגעתי לארז ולחברת Virtue Tax לאחר שהם ביצעו בהצלחה את החזרי המס לבתי בעבור הוצאות שכר הלימוד שלה.
זוהי השנה הרביעית שאני מגישה באמצעותם את דיווחי המס שלי לארה"ב.
ארז וצוותו תמיד מספקים מענה מהיר לכל שאלה שיש לי בנושא המיסוי בארה"ב,המלצות לפתרונות מיסויים ולא פחות חשוב המחיר עבור השירות מצוין.

אני ממליצה בחום על עבודה עם ארז וצוותו.

ברוך מבורך: בעל חברה לייעוץ סטטיסטי ומרצה באקדמיהלכבוד ולעונג הוא לי להמליץ על מר ארז שחם כיועץ המס האידיאלי לצרכי טיפול בנושאי מס מול השלטונות בארה"ב.

מזה כמה חודשים אני בקשר רצוף עם ארז לצורך טיפול בעינייני מס שונים של בתי מול שלטונות המס בארה"ב.

ארז אדם מקצועי ביותר ולכל שאלת בנושאים הרלבנטיים יש לו תשובה מהירה ומדוייקת. אין הוא "מחליק פינות" וניתן להגדירו כ"פדנט" וכ"פרפקיוניסט" כאחת.

ארז אדם שירותי ביותר וכל פנייה טלפונית שלי אליו נענית בצורה המהירה והאדיבה ביותר. גם במקרים בהם הוא עמוס בעבודה ואינו עונה ישירות לטלפון, הרי שמובטח כי בתוך כמה דקות יחזיר טלפון לפונה וישתדל לתת לו את המענה האיכותי, המהיר והאדיב ביותר לשאלותיו.

ולבסוף, המחירים שגובה ארז עבור שירותיו הם התחרותיים וההוגנים בשוק.

על כל האמור לעיל, אני ממליץ בלא כל היסוס על ארז שחם כיועץ המיסוי האמריקאי האידיאלי.


ברוך מבורך, 054-4517693.

יובל ד. מנכ"ל

שלום רב,
לעונג לי להמליץ על חברת Virtue Tax. קיבלתי מהם שירות מקצועי,מהיר ובעלות שהייתה נמוכה משמעותית מחברות אחרות שפניתי אליהם בחיפושיי אחר רואה חשבון אמריקאי.
לפני כחודשיים קיבלתי פנייה מסניף הבנק שלי בלאומי על חתימת טופס w-9 .
מהנציגה בבנק לא קיבלתי כל מידע מלבד משפטים לקוניים כי הבנק מחוייב להחתים אותי על טופס זה וכי זוהי דרישה מרשות המס בארה"ב.
בניסיוני לקבל מידע בנושא פניתי למספר רואי חשבון אמריקאים ויועצי מס שהפתיעו אותי לגבי חובתי בהגשת דוחות מס בארה"ב וזאת למרות מגוריי בארץ. ( למעשה מעולם לא גרתי בארה"ב באף שלב בחיי) . מלבד הודעה "משמחת" זו גם הבנתי כי עד שלא אבצע את הגשת הדוחות אהיה חשוף לקנסות ועונשים על אי הגשה.
לאחר מספר פניות והצעות מחיר מגוחכות שהגיעו לאלפי דולרים הגעתי לארז דרך מכר משותף. בפגישתנו ארז הרשים אותי מאוד במקצועיות והסבלנות שהפגין במתן מענה לכל שאלה ששאלתי. בנוסף קיבלתי ממנו הצעת מחיר שהייתה נמוכה בכ-50% מהצעות אחרות שקיבלתי.ארז עמד במילתו שהדוחות יהיו מוכנים תוך שבוע ימים ( למעשה הדוחות היו מוכנים תוך 4 ימים בלבד ) בהתאם לבקשתי..

לפיכך, אני ממליץ בחום על עבודה עם ארז. אין לי ספק כי כל מי שמחפש שירות זה לא יתאכזב בעבודה מולם

איציק.א

"הגעתי לחברת Virtue Tax לאחר חיפוש באינטרנט לצורך מציאת רואה חשבון אמריקאי עבור הכנת דוחות המס שלי ושל משפחתי בארה"ב.
נפגשתי עם ארז ונוכחתי לדעת כי מדובר במקצוען אמיתי. קיבלתי ממנו מענה לכל שאלותיי והמלצות בדבר מיקסום זכויותיי.
בהשוואה לרואי חשבון אמריקאים אחרים קיבלתי מחיר מעולה.
אין ספק שאני אמשיך לעבוד עימם גם בשנים הקרובות.

עודד גפני : סטודנט לתואר ראשון שנה ג' יחב"ל ולימודי מזרח אסיה באוניברסיטה העברית

השנה זו השנה השלישית שאני נעזר בארז שחם שות' על מנת לקבל החזר כספי מממשלת ארה"ב. לאורך כל השנים ארז וצוותו תמיד היו זמינים לשאלות ולבקשות. השירות שקיבלתי היה מאוד מקצועי ועם המון סבלנות. אני תמיד מקבל מיילים מפורטים הדואגים לעדכן אותנו כאשר יש שינויים בנהלים, מדיניות או שיש אפשרות לקבל החזרים נוספים שלא הייתי מודע להם. יתרון נוסף הוא שההגשות מתבצעות בצורה אלקטרונית. המשמעות היא שהכסף מגיע הרבה יותר מהר. עוד יתרון הוא שהתשלום מתבצע רק לאחר קבלת ההחזר בפועל .
הביטוי הכי טוב לשביעות הרצון שלי מהשירות של ארז וצוותו זו העובדה, שכל פעם שאני פוגש אזרחים אמריקאים שאינם מודעים לכך שהם זכאים להחזר, אני מיד מעביר להם את פרטי ארז וצוותו על מנת שיוכלו לסייע להם..

Oded.gafni@mail.huji.ac.il

מעיין ר. : בוגרת תואר ראשון מדע המדינה והיסטוריה של אפריקה אוניברסיטת תל אביב

שמי מעין ובשנתיים האחרונות הייתי לקוחה מרוצה של ארז שחם וקבוצת Virtue Tax.
על אף חשדנותי הראשונית כי לא ניתן לקבל החזרי מס אם אינני מתגוררת בארה"ב, ארז הציג בפניי ובפני הסטודנטים האחרים את כל המידע הרלוונטי, האסמכתאות והרציונאל החוקי מאחורי התהליך, שהבהירו כי אכן מדובר בזכות אמיתית וחשובה שלי כאזרחית אמריקאית.

הגשתי באמצעות הקבוצה שתי בקשות לפטור ממס בתקופת לימודיי באוניברסיטת תל אביב וקיבלתי את שני ההחזרים במלואם. התהליך כולו התאפיין ברמת מקצועיות ושירות גבוהה ביותר. החל מהסבר, ליווי ותמיכה אישית לקראת ההגשה, עדכון והעברת התשלום עבור השירות בסוף.

כיום, יותר משנה אחרי סיום לימודיי, אני ממשיכה לקבל מהקבוצה מידע עדכני על מנת שאדע לעמוד מול רשויות המס ולפעול על פי החוק האמריקאי גם בעתיד. אני שמחה להמליץ על השירות שארז שחם וקבוצת Virtue Tax מציעים, ניתן ליצור איתי קשר דרכם במידה ויש צורך במידע נוסף.

אדווה סיגל : בוגרת תואר ראשון בספרות באוניברסיטת תל אביב

שמי אדוה סיגל, סיימתי את לימודי באוניברסיטת תל אביב לתואר ראשון בשנה שעברה.
ביום שבו הגיעה לאוזני הידיעה כי יש אפשרות לאזרחי ארצות הברית שחיים ולומדים בארץ לקבל סיוע כלכלי ממשלת ארצות הברית הייתי סקפטית, מאד סקפטית.
ואז הגעתי לפגישה הראשונה עם ארז שחם.
הרצינות, המקצועיות, הירידה לפרטים, ובעיקר הבטחון שנסך בי האדם שעמד מולי, ביטלו ברגע את חוסר אמונתי.
ותודה לאל, בשלוש שנים הבאות, בזכותו של ארז שחם ויוזמתו, קיבלתי החזרים שהצטברו ל כ- 3000 דולר ממשלת ארה"ב.
מיותר לציין כמה עזר לי הכסף הזה במהלך לימודי, אך חשוב יותר לציין כי השירות החם, המסור, והמקצועי שקיבלתי לאורך השנים הללו היה ללא רבב.
ארז ליווה אותי כל פעם מחדש לכל אורך התהליך, מעדכן על כל התפתחות חדשה,עונה בסבלנות לכל שאלותי(והיו רבות), ולא נח עד שקיבלתי את הצ'ק המיוחל
אני ממליצה לכל מי שיכול, העזרו בשירות שארז שחם מספק-
אין לכם מה להפסיד,אלא רק להרוויח!!!
אדווה .

איה ק. תל אביב

בשנה שעברה, כאשר גיליתי כי תושבי ישראל שהם גם בעלי אזרחות אמריקאית חייבים לדווח על הכנסות וחשבונות בנק שברשותם לארה"ב בכל שנה,
החל מצידי מסע למציאת רואה חשבון אמריקאי שיוכל לסייע לי בהבנת המשמעויות ובהכנת הדו"חות, על מנת להיכנס למעגל הדיווח מול ה IRS, כנדרש.
לאחר פנייה לכמה רואי חשבון אמריקאים שביקשו סכומי עתק על מילוי הדו"חות הנ"ל, הופניתי לארז שחם, מקבוצת virtue tax, בהמלצת סטודנטית שמשתמשת בשירותיו כבר כמה שנים על מנת לקבל החזרי שכ"ל מארה"ב.
כבר בשיחתנו הראשונה, שארכה כשעה, וללא כל התחייבות מצידי, ארז הסביר לי בפירוט את חוקי הדיווח לארה"ב, פרש בפני את הפרוצדורה ליישור קו מול ה IRS ע"י דיווחים רטרואקטיביים, והיה מאד אדיב, סבלני ומקצועי בכל ההסברים, תוך שהוא מייעץ לי מה עלי לעשות.
מעבר למענה המקיף שקיבלתי מארז (ולי חשוב להבין הכל לעומק), גם המחיר שהציע לי עבור מילוי הדו"חות היה הוגן ביותר, ורחוק מהסכומים המופרכים שהוצעו ע"י משרדי רואי חשבון אחרים, שהרגשתי כאילו "מנצלים" את הסיטואציה של חוסר הוודאות אליה נקלעו אזרחי ארה"ב תמימים החיים בארץ ומעולם לא היו מודעים לכך שחלה עליהם חובת דיווח כלשהי.
כאמור, ארז מילא עבורי את הדו"חות הנדרשים בזריזות ובמקצועיות רבה, והיה תמיד זמין לשאלות והסברים נוספים, כשעלה הצורך.
המלצתי על שירותיו של ארז לרבים מחבריי, אזרחי ארה"ב שנקלעו לסיטואציה דומה, וכן לסטודנטים שכבר נהנים מקבלת החזרים על שכ"ל, והנני ממליצה עליו לכל מי שמחפש רו"ח שיטפל בענייניו מול ארה"ב.
בנוסף, אציין גם כי במהלך חיפושיי באינטרנט על מנת להבין מה נדרש ממני כאזרחית ארה"ב שאינה חיה ו/או עובדת שם, התקשיתי מאד למצוא תשובות ברורות.
על כן אני מברכת על האתר החדש של virtue tax, המספק מידע ערכי ביותר על זכויותיו וחובותיו של אזרח ארה"ב המתגורר בישראל. עלו והצליחו!


יונתן גרין :סטודנט שנה שלישית משפטים באוניברסיטה העברית

ארז שחם הגיש עבורי את דיווח המס ואת בקשת החזר המס בארה"ב כבר שלוש שנים ברצף - עבור 2010, 2011, ו-2012. מצבי היה מורכב מהרגיל משום שעבדתי בארה"ב באותה השנה, קיבלתי משכורת שם ושילמתי מיסים. בנוסף, ב-2010 כבר הגשתי דיווח מס. ארז סייע לי במקצועיות, נעימות ויעילות - הגשנו דיווח מתוקן עם כל המורכבות שבכך, וקיבלתי את הטבת המס שביקשנו. מהרגע הראשון העבודה עם ארז מעניקה תחושה של נוחות ורצינות, ושהלקוח בידיים הטובות ביותר - תחושה שהתבררה כמוצדקת לחלוטין. ארז לא רק יודע היטב את עבודתו על כל פרטיה, אלא מבין גם את הלקוח ובא לקראתו - כך ארז מפרסם הוראות מפורטות ומדויקות, ומפשט את התהליך שנראה בהתחלה כה מסובך לעיני הלקוח. אני אישית מתכוון להמשיך לעבוד עם ארז ולנצל את שירותיו, בכל הנוגע לאזרחות אמריקאית ועניינים כלכליים הנלווים לכך.

yonatan.green@mail.huji.ac.il

אריאלה הנדלסברג:עובדת סוציאלית

שמי אריאלה,ואני נמצאת בקשר עם ארז מזה כשלוש שנים. הקשר ביננו התחיל כאשר שמעתי לראשונה על החזרי מס המגיעים לסטודנטים אזרחי ארה"ב.
מהרגע הראשון ארז ושותפיו הפתיעו אותי בכמות הידע העצומה שיש להם, בסבלנות האינסופית לכל שאלה אפשרית, במענה המהיר לכל מייל ושיחת טלפון. ארז ושותפיו עזרו לי למלא את כל הטפסים בסבלנות רבה (בעזרתו אף קיבלתי החזר מס לסטודנטים פעמיים) והיום אני ממשיכה להגיש דרכו את החזרי המס לארה"ב. חשוב לי לציין כי מעולם לא פגשתי את ארז בארבע עיניים, ועם זאת לא חששתי ולו לדקה בכל הנוגע למקצועיות ואמינות השירות אותו הוא נותן. מומלץ בחום!!!!

לימור קובלנץ-בוגרת תואר בפסיכולוגיה ולימודים אמריקאיים באוניברסיטת תל אביב

אני עובדת עם ארז כבר ארבע שנים על החזרי מס מארה"ב עבור הלימודים שלי באוניברסיטת תל אביב. מהמפגש הראשון שהוא ערך באוניברסיטה-היה ניתן לראות את הרצינות, הידע הרב והמסירות של ארז בתהליך הזה-וכך המצב המשיך עד היום :)
כל הגשת מס מבוצעת באופן פשוט ונוח, לפני מועד ההגשה ארז תמיד שולח מיילים מסודרים המזכירים בדיוק מה צריך להעביר לו, הוא פנוי תמיד לשאלות והתייעצויות, וכמובן לא נשכח את הקשר האישי-אני בטוחה שהוא זוכר כל סטודנט שהוא אי פעם עבד איתו! כמובן שקישרתי אפילו בין ההורים שלי לארז בקשר לענייני מס שלהם-והם זוכים לאותה התייחסות וטיפול מסור; רק השבוע באתי לבקר אותם והם זכו לטלפון ממנו בשעה 20:30..talk about dedication!
אני ממליצה בחום רב ובלב שלם לעבוד עם ארז על החזרי המס-תזכו לטיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, מהיר, יעיל ומוצלח!
לימור קובלנץ
lemor.koblenz@gmail.com

דותן סטינצקי -מתלמד במשרד רו"ח

שירות אישי מהיר ויעיל ללא דופי. זמינות לכל שאלה ומתן עזרה גם בנושאים שלא היו קשורים ישירות לקבלת ההחזר. ממליץ בחום

dotan001@gmail.com

אורי הנדלסברג-סטודנט לרפואה שנה רביעית בטכניון

שמי אורי, סטודנט לרפואה בטכניון. לפני 4 שנים (מי היה מאמין שקיבלתי כל שנה בערך 1000 דולר בלי לעשות כלום עבור זה!), הגעתי לפגישה אותה ארגן ארז בטכניון. שמעתי את דבריו, שבאמת נשמעו פשוטים, והתהליך כולו היה פשוט ביותר. ב4 השנים האחרונות, ארז עזר לי להרוויח 4000 דולר ובמינימום מאמץ תוך כדי שהוא עונה לתשובותיי (שהיו לא מעטות), בצורה מהירה, יעילה ונחמדה. כל מה שעשיתי היה לסרוק את הטפסים שהוא ביקש עם הטלפון שלי ולחתום לאחר שהדוח מוכן. ארז כבר דאג לעשות הכל משם. מקצוען אמיתי בתחומו שזה בהחלט נדיר .
תודה רבה לך!
מי שירצה לשמוע עוד פרטים על השרות מוזמן לשאול אותי ישירות:
urih85@gmail.com

תמר גורדון : בוגרת תואר ראשון לפילוסופיה וכלכלה באוניברסיטה העברית

שמי תמר גורדון, סטודנטית מהאוניברסיטה העברית ולאחר מכן מאוניברסיטת תל אביב והיה לי הזכות להעזר בשירותיו של ארז ושותפיו במשך שלוש שנים.
מעבר לסכום הכסף הנכבד שקיבלתי בזכותם, החוויה שלי בעבודה עם ארז ושותפיו הייתה מצויינת. איכשהו בתוך סבך הביורוקרטיה האמריקאית, הם הצליחו לעשות לי קצת סדר בבלאגן. הם תמיד ידעו איזה טופס צריך למלא ואיזו אינפורמציה דרושה כדי למלאו. השליטה וההבנה שלם בחוקי ה-IRS מעוררת השתאות...
מעבר למקצועיות הרבה בתחום היה נעים מאוד לעבוד מולם. קיבלתי מענה מהיר על כל פניותי, והכי חשוב שהייתה להם הסבלנות להסביר לי שוב ושוב כל דבר שלא הבנתי.
ההרגשה מארז ושותפיו הייתה שהם באמת באים לעזור ושאיכפת להם שאנו הסטודנטים נקבל את מה שאנו יכולים לקבל.

סמדר כהן חן:דוקטורנטית בפסיכולוגיה

אני לקוחה של ארז ו-virtue tax כבר שלוש שנים, במהלכן הוא סייע לי הן בקבלת החזרים על שכר לימוד והן בהגשת החזרי מס. רמת השירות, הידע הרחב, הסבלנות והנגישות שלו יוצאת מהכלל! בכל עת, אני מרגישה שיש מענה ותשומת לב, תשובות מדויקות לשאלות שלי, סדר ומקצוענות.בנוסף, מיילים שנתיים שמעדכנים ומתזכרים גורמים לי לסמוך על ארז לחלוטין!
סמדר כהן-חן, דוקטורנטית בפסיכולוגיה.

אור זלכה:סטודנט שנה שלישית בהנדסת מכונות בטכניון

שמי אור זלכה ואני סטודנט בסמסטר האחרון להנדסת מכונות בטכניון. הכרתי את ארז לפני 3 וחצי שנים כשהרצה באחת הפקולטות בטכניון בפני סטודנטים מהטכניון אשר הינם בעלי אזרחות אמריקאית. מיד ראיתי את הרצינות הרבה והכריזמה אשר ארז ניחן בהן. ארז הסביר בצורה מפורטת ביותר את כל השלבים בדרך לקבלת הכסף המיועד והתעכב לענות על כל אחת משאלותיהם של הסטודנטים. לאורך התקופה תמיד הרגשתי שארז מטפל בי ובצרכיי באופן האישי והקרוב ביותר. הצ'קים הגיעו מוקדם יותר מהזמן הצפוי והודעה על כך הגיעה מראש. לאורךך התקופה שוחחתי עם ארז מספר פעמים והוא תמיד נתן את כל כולו כדי לעזור.
מאוד נהנתי לעבוד עם ארז במהלך שנותיי בטכניון והכסף שהגיע עזר כל פעם מחדש בהשלמת ההכנסה אשר קשה כל כך לסטודנט בטכניון.
אני בטוח שארז יעזור לעוד הרבה מאוד סטודנטים והם יהיו מאוד מרוצים מעבודתו.
מספר טלפון ליצירת קשר - 0525810830

דוד א.סטודנט בבינתחומי

מזה שלוש שנים אני מקבל החזרי מס מארה"ב בזכות שירותו האדיב של ארז שחם.
על ארז שמעתי לפני שלוש שנים בקמפוס שלי ובתחילה פיקפקתי והיה נראה לי לא רציני וקצת חשוד כל הפרויקט הזה.
כיום, שלוש שנים אחרי בהם אני מקבל החזרים וקבלות כל שנה, אני יכול להעיד שארז מעניק שירות אדיב, מאורגן ומהיר ועושה זאת תוך נתינת כל המידע הרלוונטי ועונה על שאלות ובקשות גם אם הן לא בתחום עיסוקו הישיר.
אין לי ספק שאמשיך להשתמש בשירותו להגשת דוחות המס שלי לרשויות בארה"ב גם לאחר תום לימודי.

דוד

יונתן פ:סטודנט בבינתחומי

שלום,
התחלתי לעבוד עם ארז לפני 4 שנים עוד בזמן התואר הראשון שלי. במהלך השנים נהניתי מהחזרים יפים מאוד מה- IRS. כמו כן, למרות בדיקות חוזרות של ה-IRSהצלחתי יחד עם ארז לקבל החזרי מס שאחרת לא הייתי מקבל. ארז מפגין רמה מקצועית גבוהה, נותן יחס אישי ועלות שירותיו נמוכה באופן יחסי לעמיתיו למקצוע. הנני ממליץ בחום לעבוד עם ארז ולקבל החזרים כספיים ללא שום מאמץ.
יונתן .פ.

ארז.ב

לחברת Virtue Tax הגעתי בחיפושיי לאחר שעבדתי עם חברה אחרת שתהליך הגשת הדוחות עימה היה מסורבל, יקר מאוד ולא לשביעות רצוני בלשון המעטה.

ראשית, קיבלתי ממנו מחיר הנמוך ב-40% מהמחיר ששילמתי עבור הגשת הדוחות בשנים עברו

שנית, אין כל השוואה מבחינת איכות השירות: היחס , האכפתיות והמקצועיות הם פשוט ב-Level אחר.

אני ממליץ בחום על עבודה עם Virtue Tax.

אסף.כ-רואה חשבון

עברתי לחברת וירטו טקס אחרי שעבדתי עם שני משרדים אחרים ולא הייי מרוצה מהשירות ובעיקר מהמחיר שקיבלתי.
קיבלתי הפנייה מחברת פרופימקס לגבי שירותי ראיית החשבון בארה"ב שהם מספקים.
נכון להיום אני עובד עם וירטו טקס כבר 3 שנים וממליץ בחום.
מחירים מאוד תחרותיים ושירותי מקצועי ויעיל.

Virtue tax ltd
Mobile phone: 054-7299749
Office: 072-2520100
Fax: 077-4448773